9 Temmuz 2008 Çarşamba

Tang KueiTang Kuei

Çin’de kadınlar ve erkekler, gergin ve kasılmış kaslarının neden olduğu güçlüklerin üstesinden gelmek için zorlu fiziksel çalışmaların ardından rahatlamak amacıyla Tang Kuei bitkisinden faydalanmaktadır. Tang Kuei’nin hassas bitkisel özellikleri, vücudun doğal dengesinin geri kazanılmasına yardımcı olarak bu süreci hızlandırabilir.

THERMO COMPLETE

BÖLGESEL YAĞ ERİTİCİSİ

* Vücudunuzdaki hücrelere enerji veren ve gıdaların en verimli ölçüde yararlanmanıza imkan veren mikro besinler ve bitkiler içerir.
* Katılaşmış yağların parçalanmasını sağlar.
* Gün boyunca ekstra enerji takviyesi sağlar.
* Bitki özlü tabletler,canlılık veren bir etkiye sahiptir ve dengeli bir beslenme ile birlikte alındığında fiziksel aktivitenin desteklenmesine yardımcı olur.
* Katılaşmış yağların enerjiye dönüşümü için kullanılır.

Kilo kontrolüne destek sağlayan takviye ürünümüzdür. Beslenme dengesini sağlamak için özenle seçilmiş bitki özlü bileşenler içerirler. Bu bileşenler, vücutta arzu edilen enerji düzeyinin yaratılmasına yönelik olarak etki gösterirler. Vücudun aldığı gıdalardan iyi bir şekilde yararlanmasını sağlayan mikro besinler ve bitkiler içermektedirler. Bu ürün hem atıştırma isteğini kesiyor hem de metabolizmayı hızlandırarak vücuttaki yağların yakılmasını sağlıyor. Ürünleri kullananlar bu ürünlere “vücudun heykel traşı” diyor. Çünkü fazlalıkları eritiyor ve bölgesel incelme sağlıyor. Çayın daha yoğun formu diyebiliriz.

Herbalifeline Omega-3 Yag Asidi Takviyesi


HERBALİFELİNE OMEGA-3 YAĞ ASİDİ TAKVİYESİ

Pek çok beslenme programı vücuda gerekli olan yağlar açısından özelliklede balıkda bulunan Omega-3 Yağ asidi açısından eksik kalmaktadır. Bu madde,vücut tarafından üretilemediğinden besinler veya gıda takviyeleri yolu ile tedarik edilmesi gerekir. Genelede uskumru, ringa ve somon gibi yağlı balıklarda bulur.Yüksek oranda Omega-3 yağ asidi içeren HERBALİFELİNE beslenme alışkanlıklarınızda değişiklik yapmanıza gerek kalmadan beslenme tarzınızı iyileştirmenize yardımcı olur.

Thermojetics Hazır Bitkisel İçecekThermojetics Hazır Bitkisel İçecek

Bu ferahlatıcı içeceği dilerseniz soğuk dilerseniz sıcak olarak günün her anı kullanabilirsiniz. Böylece su tüketiminizi artırarak kilo kontrol programınızı desteklemiş olursunuz. İçerdiği çok az miktardaki kafein ve düşük kalorisiyle geleneksel çay ve kahveye lezzetli bir alternatiftir. Beslenme programınızı çeşitlendirmek için Thermojetics Hazır Bitkisel İçecek’in değişik aroma seçeneklerini deneyebilirsiniz; Klasik, Limon, Ahududu veya Şeftali. Hoş bir içecek elde etmek için ½ çay kaşığı Thermojetics Hazır Bitkisel İçecek’i bir bardak sıcak veya soğuk suya karıştırmanız yeterli.

Bitkisel Lif TabletleriBitkisel Lif Tabletleri


Toksinlerin sağlıklı bir şekilde vücuttan atılması için lifli gıdaların bolca tüketilmesi önerilmektedir. Günümüzün tipik beslenme alışkanlıkları incelendiğinde lifli gıda tüketiminin yeterli düzeyde olmadığı gözlemlenmektedir. Bitkisel Lif Tabletleri içerdiği aktif lifler harmanı ve özenle seçilmiş bitki özlü bileşenleri ile vücudun lif gereksinimini takviye eder ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur.

Formul 3 Kişiye Ozel Protein Takviyesi
Formül 3 Kişiye Özel Protein Takviyesi

İnsan vücudu, doğal dengesini korumak için belirli miktarda proteine ihtiyaç duyar. İhtiyaç duyulan protein miktarı boy, kilo gibi çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Temel ShapeWorks ürünü olan Formül 3 Kişiye Özel Protein Takviyesi, vücudun ihtiyacı olan miktarda protein alımını sağlamaya yardımcı olan pratik bir üründür. Formül 1 ile hazırlayacağınız shakelerinize Formül 3 Protein takviyesi ekleyerek ekstra yağ veya karbonhidrat kalorisi almadan ihtiyacınız olan miktarda proteini temin edebilirsiniz.

Formül 2 Vitamin ve Mineral TabletleriFormül 2 Vitamin ve Mineral Tabletleri

Stres, hava kirliliği, yetersiz beslenme alışkanlıkları ve benzeri dış etkenler vücuttaki besin maddelerini yok edip bağışıklık sistemini olumsuz yönde etkileme eğilimindedir. Bu durum kilo kontrolünü zorlaştırabilir. Temel ShapeWorks ürünü olan Formül 2 Vitamin ve Mineral tabletleri içeriğinde bulundurduğu bileşenlerle vücudunuzu ve beslenme programınızı takviye eder, size daha iyi bir yaşam imkanı sunar.

Formul 1 Besleyici Shake KarisimiFormül 1 Ne işe yarar?

Düşük kalori ile en üst düzeyde vücudun bir öğünde alması gereken bütün besinlerin alımını sağlar. Formül 1, vücudunuz tarafından kolayca emilebilen ve sindirebilen, besin dengesi ve içeriği bilimsel yöntemlerle hazırlanmış; vitaminler, mineraller, bitkiler, soya proteini, karbonhidratlar ve lifler içeren zengin beslenme ürünüdür. Bizim ana yemeğimiz olarak kullanılmaktadır. Her öğünde gerekli olan temel besinleri daha düşük kalori düzeylerinde sağlayan dengeli bir beslenme ürünüdür. Kendinizi kısa sürede enerjik hissetmeye başlamanızı sağlayacak öğün yerine geçen Formül 1; anında ve çok kolay hazırlayabileceğiniz, gittiğiniz her yerde her zaman tüketebileceğiniz bir yemektir. Vücudunuzun özlediği besinlere doymaya başladığını hissederek, bu lezzeti bir kupada yudumlayabilirsiniz. Formül 1 uzun süreli Kilo Kontrolü ve iyi beslenme açısından kullanımı kolay ve basit olan mükemmel seçiminizdir.

Çikolata
, Vanilya, Tropik ve Çilek Tatları Mevcuttur.
Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Neler İçerir?
Soya Protein İzolatı:Vücuttaki her hücrenin onarım ve gelişimi için gereklidir.
A Vitamini: Sağlıklı görüş, kemik gelişimi ve büyümesi için gereklidir.
D Vitamini:Güçlü kemiklere ve dişlere sahip olmak için vücudun kalsiyum ve fosfor kullanımına yardımcı olmaktadır.
E Vitamini: Kalp, dolaşım, sinir sistemi, kaslar ve kırmızı kan hücreleri için önem taşıyan, antioksidan işlevli bir vitamindir.
C Vitamini:Bir antioksidandır; enfoksiyonlara karşı mücadelede etkinlik sağlar. Sağlıklı bir cilde sahip olamk ve demirin metabolizma
tarafından etkin şekilde absorbe edilebilmesi için gereklidir.
B Vitamini Kompleksi:Aldığımız karbonhidratların içerdiği enerjinin serbest bırakılması bakımından önemli işleve sahiptir. Sinir sisteminin sağlıklı şekilde işlev göstermesine yardımcı olur.
B2 Vitamini:Görüş yeteneği bakımından yararlıdır. Proteinlerin, yağların ve karbonhidratların enerjiye dönüştürülmesi için gereklidir.
Niasin: Hücrelerdeki enerjinin serbest bırakılması bakımından yaşamsal öneme sahiptir. Sinir sisteminin ve sindirim sisteminin sağlıklı şekilde işleyişine yardımcı olmaktadır.
B6 Vitamini:Cildin ve sinir sisteminin sağlığı açısından yararlıdır. Protein metabolizması açısından önemlidir.
Folik Asit:Hücrelerin gelişimi ve çoğalması bakımından temel öneme sahiptir. Homosistinin normal düzeylerde tutulmasına yardımcı olmaktadır. Hamile kalma yaşındaki kadınların metabolizmalarının desteklenmesi bakımından önemlidir.
B12 Vitamini:Esansiyel mineral elementleri içermektedir. Kırmızı kan hücrelerinin üretimi için gereklidir.
Biyotin:Yağların ve protienlerin metabolizması için temel niteliktedir.
Pantotenik Asit:Aldığımız gıdalarda bulunan enerjinin serbest bırakılması bakımından temel niteliktedir. Enfeksiyonlara karşı mücadelede destek sağlar.
Kalsiyum:Kemiklerin ve dişlerin sağlığının korunması için gereklidir. Ayrıca, sağlıklı sinir sistemine ve kaslara sahip olmak için gereklidir.
Demir:Kırmızı kan hücreleri olan hemoglobilnler aracılığıyla oksijenin iletimi bakımından temel öneme sahiptir.
Fosfor:Vicuttaki her hücre içinde mevcuttur. Normal kemik ve diş yapısı için gereklidir.
Magnezyum:Kas ve sinir fonksiyonları, enerjinin serbest bırakılması,
sağlıklı hücre çoğalması ve gelişimi ile bağışıklık sistemleri için temel niteliktedir.
Çinko:Sağlıklı hücre çoğalması ve bağışıklık sistemleri ile doku onarımı ve yenilenmesi için gereklidir.
İyot:Tiroid fonksiyonunun sürdürümüne yardımcı olur.
Potasyum:Sinir fonksiyonları bakımından önemli temel bir makro-mineraldir. Vücudun doğal su korunmasına yardımcı olmaktadır.
Bakır:Melanin oluşumu ve demir metabolizması için gereklidir.
Selenyum:Serbest radikalleri nötralize eden etkinliğe sahip bir antioksidan olarak işlev görerek E vitamini ile birlikte işlev gösterir.
Manganez:Sağlıklı kemikler ve sinir sistemi için gereklidir.
Yulaf Lifi:Sağlıklı kan dolaşımını desteklemeye yardımcı olduğu araştırmalarla gösterilmiş olan çözünebilir lifler bakımından zengindir.

David Beckham kullanıyor.Siz neden kullanmayasiniz?David Beckham formunu Herbalife kullanarak koruyor... Sİz neden kullanmayasınız? Sağlıklı yaşamak hepimizin hakkı!

Hangi urunler bana uygundur?

Hangi ürünler bana uygundur?

Paketlerimiz 1 aylıktır . Bütün paketlerimizde Formul 1 , Formul 2 ve Formul 3 sabittir. Bunlara ek olarak takviye ürünleri seçebilirsiniz. Paketlerden cok sürec onemlidir. Mesela 5 kilo vermek isteyen birisi Normal paketi 1 ay kullanır. 15 kilo vermek isteyen biri aynı paketi 3 ay kullanır. Bu örnekte verilen 5 kg örnek olarak verilmistir. Kisiye gore 1 ayda verilen kilolar degismektedir. Sizinle görüşülüp, uygun olan ürünler kullanılır.

Bir ayda ne kadar zayıflarım?

Bir ayda ne kadar zayıflarım?

Herbalife tamamen beslenme ürünü oldugu için bir ayda alacaginiz sonuc bünyenize göre değişecektir. Müşterilerimiz arasinda ayda 12 kilo veren de var 2 kilo veren de. önemli olan düzenli kullanmanız ve önerildigi sekilde dikkat etmenizdir.

Herbalife Ürünleri hem zayıflamak hem kilo almak için kullanılıyor mu?

Herbalife Ürünleri hem zayıflamak hem kilo almak için kullanılıyor mu?

Evet. herbalife ürünleri tamamen dengeli beslenme ürünleridir. Tarım ve köy isleri bakanlığı onaylıdır, yani gidadir. kesinlikle ilaç değildir . Kullanılan ürünler ve kullanma sekli farklı olmakla beraber hem zayıflamanıza hem de kilo almanıza yardımcı olur . Buna kilo kontrol ürünü diyoruz.ürünleri kullanırken günde en az 3 litre su içmeniz gerekmektedir.

Herbalife ürünleri güvenli midir?

Herbalife ürünleri güvenli midir?

Kesinlikle! Hepsi Bilimsel Danışma Kurulu'nun onayıyla üretilmektedir. Ülkemize Kilo Kontrol Ürünleri için Tarım ve Köy işleri Bakanlığı, Kişisel Bakım Ürünleri için Sağlık Bakanlığı'nın izni vardır. Distribütörlerimiz ise gelirlerinin bir kısmı şirket tarafından yatırılmadan önce Maliye Bakanlığına aktarılmaktadır.

Herbalife bir ilaç mıdır?
Herbalife bir ilaç mıdır?

Hayır, Herbalife kesinlikle bir ilaç değildir. Herbalife, gıda ürünüdür.Bu yüzden 3 aylık bebek de 60 yasindaki insan da beslenme amaçlı kullanabilir.